Potrzeby bytowe

 

Podjęliśmy się zadania wyremontowania pokoju dla Oli i Lilianny.

 

Dziewczynki mieszkają wraz z rodzicami i młodszym bratem Marcinem w Lubiewie, w jednorodzinnym niemłodym już domu i mają do dyspozycji wspólny, przechodni pokój. Staraniem rodziców Dziewczynek pokój był schludny i zadbany na miarę możliwości rodziny. Z powodu jednak braku odpowiednich możliwości finansowych rodziny, pokój ten nie spełniał warunków jakie winno posiadać miejsce do spokojnej, efektywnej nauki i do rozwoju umiejętności Dziewczynek. Chcieliśmy, aby Dziewczynki uzyskały takie warunki, poprzez remont i nowe wyposażenie pokoju.
 

Projekt pomocy zainicjowaliśmy w czerwcu 2015r. rozpoczynając działania od poznania potrzeb rodziny i od wizualizacji planowanego efektu końcowego. Dzięki wsparciu finansowemu naszych Darczyńców, przy asyście Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiewie oraz dzięki nieocenionej pomocy naszych Wolontariuszy ukończyliśmy remont w czerwcu 2017r. Bardzo dziękujemy!

Chcemy się z Wami podzielić wspomnieniami - zobaczcie więc jak to wszystko się działo, oj działo😊

 

Gorąco pozdrawiamy Olę i Liliankę, Marcinka i ich Rodziców.

PRZED ZMIANĄ

PROJEKT

 REMONT i POKÓJ PO ZMIANACH 

Lipiec 2017

 

Pomogliśmy finansowo w remoncie dachu domu, by mogły dalej w tym domu mieszkać dzieci, którymi po bolesnej stracie zaopiekowała się nowa "mama".